TheWrapCenter Rafał Żmuda

 

Rafał Żmuda

Certyfikowany trener i egzaminator 3M, wraping, aplikator folii

20 lat pracy, od 1996 roku własna działalność gospodarcza w zakresie aplikacji folii. Uczył się w Kanadzie, tam rozwijał swoje umiejętności.

10 lat – od 2009 r działalność gospodarcza w Polsce, autor innowacyjnej techniki aplikacji folii, od 2015 roku prowadzi jedyne w Polsce i Europie Środkowo-Wschodnie centrum szkoleniowo- egzaminacyjne z zakresu aplikacji folii 3M na różnych powierzchniach.

 


Oferta Szkoleniowa:

 1. BASIC Car Wrap Tarining
  Szkolenie podstawowe dla osób rozpoczynających własną działalność w branży oklejania samochodów lub osób, które nie miały jeszcze do czynienia z aplikacjami folii .
 2. 3M™Endorsed Installer
  Szkolenie dla doświadczonych instalatorów, chcących zweryfikować swoje umiejętności i należeć do globalnego programu potwierdzającego certyfikatem 3M.
 3. 3M™ Preferred Graphics Installer
  Szkolenie o zaawansowanym poziomie oklejania samochodów i uwzględnieniem aplikacji folii graficznych związanych z designem, reklamą wizualną, dekoracją wnętrz czy też fasad budynków. (Program PGI jest na etapie przygotowań i niebawem ogłosimy jego dostępność)
 4. PPF Paint Protection Film
  Szkolenie z aplikacji folii ochronnych, zabezpieczających lakier samochodu.
 5. Window Tinting & Training
  Szkolenie z bezinwazyjnego przyciemniania szyb samochodowych i okiennych . Bezinwazyjną metodę przywieźliśmy z USA i od wielu lat stosujemy w codziennych aplikacjach dzięki czemu rynek przyciemniania szyb odżył.


Szkolenia organizujemy pod klienta, tj. szkolenia zamknięte. Zależy nam na indywidualnym podejściu.

Zapytaj się naszego doradcy o szkolenie dla Siebie.

Jesteśmy dostępni pod nr tel: +48 534 599 235 

lub adresem e-mail: biuro@maszwsobiemoc.pl

 • istnieje możliwość uzyskania dofinansowania na szkolenia nawet do wysokości 80% wartości netto szkolenia. Zapytaj i dowiedz się więcej/ dotyczy tylko firm