Stylizacja Paznokci

Szkolenia ze stylizacji paznokci


I. Świat paznokci wg marka Julia Nessa

Trenerzy:

Julia Maruniak – PoznańStylistka paznokci, certyfikowany instruktor, Mistrzyni Polski Manicure Hybrydowy Black&White 2018 roku, współwłaściciel marki Julia Nessa.

 

 

Emilia Kowalczyk – ŁódźStylizacją paznokci zajmuje się od 10 lat. Od 5 lat prowadzi salon pod nazwa Pani Pazur. Praca jest jednocześnie jej wielką pasją, która z czasem zaowocowała zdobyciem tytułu instruktora. Szkolenia prowadzi od 2016 roku. Od 2017 roku próbuje swoich sił na mistrzostwach. Najwyższym osiągnięciem jest zdobycie 4 miejsca na najbardziej prestiżowych mistrzostwach w Polsce z manicure hybrydowego. Specjalizuje się w manicure hybrydowym, kombinowanym, podstawach przedłużania paznokci metodą żelową, zdobieniach oraz pedicure.

 

Klaudia Abramowska – WarszawaStylizacją paznokci zajmuje się od 2009 roku i od tego czasu prowadzi salon w Mińsku Mazowieckim. Tytuł instruktora zdobyła w 2016 roku i od tego czasu przeszkoliła setki kursantek przekazując swoje doświadczenie i praktyczną wiedzę. Stylizacja paznokci to od wielu lat jej pasja, na bieżąco podnosi kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach zarówno u krajowych jak i zagranicznych instruktorów. Zawsze wkłada serce w swoją prace aby kursantki mogły w 100% być zadowolone z warsztatów i szkoleń oraz wynieść jak najwiecej wiedzy. Specjalizuje się w manicure kombinowanym, technice żelowej, frenchu konstrukcyjnym oraz kształtach ekstremalnych.

 

 

Marta Pesta – Grodzisk Mazowiecki, Mińsk Mazowiecki                                                                                   Stylistka paznokci, certyfikowany instruktor, właścicielka salonu Ręcznie Malowane. Szkolenia prowadzi od 2016 roku. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje poprzez udział w licznych szkoleniach. Początkowo stylizację paznokci traktowała jako dodatkowe hobby, które z czasem stało się pasją oraz sposobem na życie. Największą satysfakcję sprawiają jej niepowtarzalne, realistyczne zdobienia. Specjalizuje się w wielu metodach zdobień, w manicure hybrydowym, kombinowanym oraz w podstawach przedłużania paznokci metodą żelow

 


II. SN STUDIO/INDIGO – Poznań

Katarzyna Kaczmarek


III. Eclair

Iwona Jóskowiak – Leszno

Stylizacją paznokci zajmuję się ponad 10 lat. W dorosłym życiu, mając już jedno dziecko zdecydowałam, że chcę w życiu robić to co lubię, czyli paznokcie. Chciałam robić to dobrze, więc w 2008 roku skończyłam studium kosmetyczne. Później szkolenia szkolenia... było ich sporo i wiedza coraz szersza. Ta branża ewoluuje bardzo szybko, więc nie da się zatrzymać w miejscu. Od 2014 roku jestem Edukatorem marki Eclair i uwielbiam dzielić się swoją wiedzą praktyczną i teoretyczną zdobytą przez te lata. Lubię zarażać innych swoją pasją tak jak mnie kiedyś, “tym zaraziła” Iga Sadowska na pierwszym moim szkoleniu. 

  1. Natalia Grzegorz – Głogów

Przygodę z paznokciami rozpoczęłam 13 lat temu. Począwszy od zakupienia najzwyklejszego zestawu, siedziałam dniami i nocami nad paznokciami. Początki były trudne – wiadomo. Nadeszła myśl “a może kosmetyka?! ” Po drodze poznałam świat kosmetologii, którym niekoniecznie byłam zafascynowana. Wszystko krążyło wokół paznokci, myśl ze sprawia mi to przyjemność była największą wartością! Odszukałam w Internecie stronę Eclair i zaczęłam wykonywać wszystkie szkolenia po kolei. Czas zleciał ... Od 7 lat mam status Salonu Firmowego, a od  4,5 roku istnieję jako Instruktor marki Eclair Cosmetics. Jestem szczęśliwa mamą 6,5 letniej Lilki i wykonuję w życiu pracę, którą kocham oraz która pozwala mi poznawać nowych ludzi, nowe doświadczenia, nowe wyzwania.

 


IV. Naak Nails Academy

Anna Kolasa – Zielona Góra

założycielka i instruktor marki NAAK Nails Academy prężnie działającego centrum szkoleniowego w Zielonej Górze od 2016 roku oraz Trenerem Master Class czyli głównym szkoleniowcem marki Silcare największego producenta żeli UV, produktów do stylizacji paznokci i pielęgnacji dłoni w Europie.

Swoje doświadczenie w roli instruktora zdobyła dzięki setkom przeszkolonych kursantów zarówno z Polski oraz z Europy. Jest autorką wielu artykułów branżowych a także programów szkoleniowych, które pozwalają wielu stylistkom odnieść sukces. Jest nazywana przez swoich kursantów „ Matką paznokciową” ponieważ do szkoleń wkłada nie tylko całą wiedzę a także ogromne serce dostrzegając w każdym uczniu nieoszlifowany diament.


V. Jagoda Uczułka – Poznań


VI. Anna Grien – Poznań


VII. Katarzyna Zbroińska – Gubin


VIII. Jagoda Kluczyńska – Leszno


Szkolenia organizujemy pod klienta, tj. szkolenia zamknięte. Zależy nam na indywidualnym podejściu.

Zapytaj się naszego Doradcy o szkolenie dla Siebie.

Jesteśmy dostępni pod nr tel: +48 534 599 235 

lub adresem e-mail: biuro@maszwsobiemoc.pl

  • istnieje możliwość uzyskania dofinansowania na szkolenia nawet do wysokości 80%wartości netto szkolenia. Zapytaj i dowiedz się więcej/ dotyczy tylko firm