Makijaż permanentny

Szkolenia, kursy z makijażu permanentnego cieszą się dużym zainteresowaniem. Wybierając trenera, u którego zamierzamy się uczyć, warto najpierw sprawdzić jego rzetelność i jakość. Najważniejszą kwestią jest miłość do wykonywanego zabiegi. Gwarantujemy Ci, że nasi trenerzy to jedni z najlepszych osób w Polsce w tej dziedzinie.


Poznaj naszych trenerów z makijażu permanentnego


 

Agnieszka Cepińska-Majewska / Ostrów Wielkopolski

 

 

 

 

 

Maja Działdowska – Rawicz

 

Agnieszka Jasnowska – Leszno

 

Adrianna Kałużna – Poznań

jestem dyplomowanym magistrem kosmetologii poznańskiego Uniwersytetu Medycznego. Swoją przygodę z makijażem permanentnym rozpoczęłam w 2015 roku kiedy to ukończyłam podstawowy kurs z makijażu permanentnego. Nie spoczywając na laurach, rozwijałam swoje umiejętności kończąc wiele innych kursów i mistrzowskich szkoleń, m.in. z kolorymetrii, nowoczesnych technik wprowadzania barwników, łączenia i doboru pigmentów oraz odpowiedniej pracy ze skórą. Ponad to wciąż sukcesywnie poszerzam swoją wiedzę i kwalifikacje u specjalistów z całego świata. Specjalizuję się w makijażu permanentnym brwi, ust i kresek dekoracyjnych. Zajmuję się również optycznym zagęszczaniem włosów kobiet i mężczyzn oraz zabiegami redukującymi niedoskonałości skóry. W swojej pracy kieruję się naturalnością i wyczuciem gustu, co oznacza, że przerysowane i sztuczne efekty nie są w moim stylu. W 2018 roku zostałam odznaczona międzynarodowym mistrzem makijażu permanentnego uzyskując tytuł PRO ARTIST (mój numer to 244).

 

 

 

Anna Kiziak – Leszno

 

 

 

 

 

Magdalena Kubiak – Krotoszyn

Paulina Majkowska – Poznań

 

 

 

 

 

Katarzyna Zaustowicz – Swarzędz

 

https://www.facebook.com/lashbrowspermanentmakeupstudio

 

 

 

Klaudia Zyguła-Ilczyszyn – Poznań

http://klaudiazygulapmu.pl/o-mnie

Pasjonatka piękna od najmłodszych lat. Kosmetologia jako kierunek studiów była dla mnie naturalnym wyborem. Gdy rozpoczęłam pracę w branży beauty, pokochałam zabawę kolorem i kształtem. Zauważyłam, że klientki mają do mnie spore zaufanie, więc zapragnęłam iść o krok dalej. W 2016 roku rozpoczęła się moja przygoda z makijażem permanentnym. Uważam, że do każdego miejsca, do którego warto dojść, nie ma drogi na skróty, więc nieustannie się szkolę i podnoszę swoje kwalifikacje. Na codzień zajmuję się pigmentacją upiększającą oraz prowadzę szkolenia z tego zakresu. Z natury jestem perfekcjonistką, więc w swojej pracy dbam o każdy detal.

 

 

 


Oferta szkoleniowa

  1. Makijaż permanentny brwi – poziom podstawowy, zaawansowany, masterclass
  2. Makijaż permanentny ust – poziom podstawowy, zaawansowany, masterclass
  3. Makijaż permanentny eyeliner – poziom podstawowy, zaawansowany, masterclass

Różne techniki i metody pracy :-)


Szkolenia organizujemy pod klienta, tj. szkolenia zamknięte. Zależy nam na indywidualnym podejściu.

Zapytaj się naszego doradcy o szkolenie dla Siebie.

Jesteśmy dostępni pod nr tel: +48 534 599 235 

lub adresem e-mail: biuro@maszwsobiemoc.pl

  • istnieje możliwość uzyskania dofinansowania na szkolenia nawet do wysokości 80% wartości netto szkolenia. Zapytaj i dowiedz się więcej/ dotyczy tylko firm