Sprzedawcą BYĆ

Czym jest Program Sprzedawcą Być?

Sprzedawcą Być to autorski program rozwoju osobistego, w czasie którego dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem. Kurs  skoncentrowany jest na nauce praktycznego wykorzystania dostępnych narzędzi i technik istotnych w procesie sprzedaży.

Kurs Sprzedawcą Być nie nauczy Cię żadnych trików. Poznasz solidne narzędzia i nowoczesne techniki budowania długotrwałych relacji z Klientem, bo na nich właśnie opiera się sprzedaż. 


Obrazek         

Dla kogo?

Kurs Sprzedawcą Być skierowany jest do osób zawodowo zajmujących się sprzedażą, managerów, przedsiębiorców.  Jest to program dedykowany osobom, dla których ważne jest zwiększenie kompetencji w tym obszarze. Moją rolą jest towarzyszyć i wspierać uczestników programu, stając się dla nich konsultantem oraz mentorem.
Dlaczego umiejętność sprzedaży jest tak ważna?

Sprzedaż to umiejętność wykorzystywana każdego dnia. Sprzedajesz siebie jako markę osobistą oraz produkt lub usługę. Doskonaląc swój warsztat dzisiaj, dajesz sobie gwarancję realizacji założeń biznesowych oraz znacznej poprawy jakości życia. Będąc efektywnym sprzedawcą budujesz stabilną przyszłość finansową.Firmom w XXI wieku zależy na pozyskaniu lojalnego Klienta, ale aby tego dokonać niezbędne jest budowanie relacji między sprzedawcą a Klientem. 

 

Obrazek

Program zawiera łącznie 35 godzin rzetelnej wiedzy oraz praktyki. 30 godzin poświęconych jest pracy w grupie. Pozostały czas to praca indywidualna z trenerem. Taki podział gwarantuje uzyskanie solidnej wiedzy oraz nieograniczone możliwości nabycia oraz przetestowania nowych kompetencji. Zapewnia to dynamiczny rozwój każdemu z uczestników także po ukończeniu kursu.

Maksymalna grupa uczestników liczy 6 osób, gdyż stawiamy na osiągnięcie rezultatu.

Jakich korzyści możesz się spodziewać? Czego Cię nauczę?

-       bycia sobą, gdyż to kluczowa umiejętność w sprzedaży długoterminowej

-       pozytywnego nastawienia do sprzedaży, tak by stała się ona łatwa, prosta i przyjemna

-       stworzenia obrazu idealnego klienta, dla którego jesteś ważny, z którym jesteś w stanie nawiązać relację

-       zrozumienia zachowań ludzkich, wpływających bezpośrednio na efektywność Twojej sprzedaży

-       przeprowadzenia rozmowy negocjacyjno-sprzedażowej, która przełoży się na wysokość wynagrodzenia, czy przychodów

-       zarządzania procesem sprzedażowym, prowadzący do  zwiększenia ilości trafionych decyzji, a tym samym do wzrostu poziomu rozwoju

 

 

Koszt uczestnictwa 1 osoby w kursie to 4 000, 00 zł brutto* (3 252,03 zł netto + 23% VAT)

*    możliwość skorzystania z dofinansowania w wysokości do 80% wartości kursu z funduszy wsparcia rozwoju przedsiębiorczości

 Inwestycja w swoje kompetencje jest najlepszą inwestycją!

 

Cena obejmuje:

 – dużą dawkę wiedzy, doświadczenia oraz inspiracji

– możliwość spotkania ludzi, dla których świat rozwoju osobistego jest tak samo ważny jak dla Ciebie

– materiały szkoleniowe, które będą wspierać Cię w dalszym rozwoju już po zakończeniu kursu

– certyfikat, który będzie Cię motywował do dalszej pracy oraz przypominał jak ważny krok zrobiłeś na swojej ścieżce rozwoju

– dobrą kawę, słodki poczęstunek, lunch

 

Jeśli nadal szukasz potwierdzenia czy warto wziąć udział w kursie skontaktuj się z Anną Kozica +48 531 265 864 lub napisz biuro@maszwsobiemoc.pl.  i umów się ze mną na spotkanie w dogodnym dla nas terminie.

 

Podczas spotkania przedstawię Ci szczegółowy program, odpowiem na pytania i rozwieję Twoje wątpliwości. Już dziś podejmij wyzwanie i sięgnij po szansę jaka stoi przed efektywnym Sprzedawcą.

 

Do zobaczenia wkrótce.

Magdalena Sierszuła, trener biznesu 

Szczegółowy opis programu