Sesje indywidualne

Obrazek
Obrazek

MAGDALENA SIERSZUŁA  jest coach'em, trenerem rozwoju osobistego specjalizującym się w sprzedaży i w strategii rozwoju.

Po pierwsze wspiera innych w procesie poszerzania świadomości, po to, by maksymalizowali swój potencjał osobisty lub zawodowy i stawali się lepszą wersją siebie. Każdy człowiek ma w sobie MOC, musi ją odkryć, zacząć dostrzegać i wykorzystywać. 

Po drugie uczy ludzi zestawu umiejętności miękkich, które poprawiają jakość ich życia, poprzez właściwe zarządzanie sobą. Dzięki temu zwiększa ich zdolność do zarabiania pieniędzy, a tym samym poprawia jakość i komfort ich życia.  

Po trzecie pracuje z menadżerami, właścicielami firm, którym pokazuje jak skutecznie zarządzać firmą, by wykorzystywać wszelkie jej możliwości i potencjał firmy. 

Posiada 15 letnie doświadczenie z zakresu ekonomii, sprzedaży i zarządzania. Pracuje dla różnych branż, dla małych i dużych firm. Najbardziej ceni sobie pracę z człowiekiem, który chce zmian i jest w stanie ciężko pracować by osiągnąć SUKCES.

Skorzystaj z naszego wsparcia i daj sobie szansę na lepsze jutro, na życie o jakim zawsze marzyłeś :-)

Jesteśmy właśnie dla Ciebie :-)

                                        "Módl się tak jakby wszystko zależało od Boga, pracuj tak jakby wszystko zależało od Ciebie" 

    Napisz do nas
Skontaktuj się

Pati

PATRYCJA NAPIERAŁA
Doradca ds. Szkoleń
+48 534 599 235
biuro@maszwsobiemoc.plNewsletter

Zapisz się i otrzymuj co miesiąc ciekawe artykuły i informacje o naszych warsztatach.Jeśli nie chcesz otrzymywać więcej naszych informacji, zgłoś proszę ten fakt na biuro@maszwsobiemoc.pl