Młody Lider

    

Dzisiejszy system edukacyjny nie oferuje tego, czego faktycznie potrzebują młodzi ludzie. W szkołach się naucza, a nie uczy. Co by było, gdyby do szkół wprowadzono obowiązkowy przedmiot ŻYCIE, SZCZĘŚCIE lub PRZYSZŁOŚĆ i uczono dzieci umiejętności i kompetencji miękkich, takich jak: inteligencja emocjonalna, sprzedaż, wyznaczanie celów, uważność, samodyscyplina, zarządzanie ? 

Obrazek

Program rozwoju osobistego MŁODY LIDER skierowany jest do młodych osób, w wieku od 16 do 24 roku życia.  To cykl warsztatów i spotkań wspierających rozwój młodego pokolenia.

Naszym celem jest poszerzenie wachlarza kompetencji miękkich wśród młodych ludzi, po to, by zmniejszyli oni ryzyko nietrafionych decyzji i życiowych wyborów. Chcemy, aby każdy z tych młodych ludzi miał szansę pójść własną drogą.

Życie ma swój cel, jest jak gra, która ma swój początek i koniec. Zasady i reguły tej gry tworzy każdy z graczy. Każdy z nich decyduje: co, gdzie, kiedy, z kim, po co,... Zanim jednak ktokolwiek zacznie grę pt.: ŻYCIE, ważne, aby posiadał zestaw umiejętności, które spowodują, że będzie odpowiedzialnym graczem. Graczem, który wygra swoje życie. 

 

Akademia składa się z czterech poziomów. Czas realizacji każdego z nich to 5 miesięcy. Szczegółowy opis poszczególnych poziomów znajduje się w załączniku.

Łączny czas trwania programu: 20 miesięcy

Koszt całkowity programu wynosi: 3 000,00 zł netto + 23% Vat 690,00 zł = 3 690,00 zł brutto

Miesięczny koszt to 150,00 zł netto + 23% Vat 34,50 zł = 184,50 zł brutto

Masz pytania? Skontaktuj się z nami ...

Szczegółowy opis programuNapisz do nas
Skontaktuj się

Pati

PATRYCJA NAPIERAŁA
Doradca ds. Szkoleń
+48 534 599 235
biuro@maszwsobiemoc.plNewsletter

Zapisz się i otrzymuj co miesiąc ciekawe artykuły i informacje o naszych warsztatach.Jeśli nie chcesz otrzymywać więcej naszych informacji, zgłoś proszę ten fakt na biuro@maszwsobiemoc.pl