o NAS ...

Jedyną stałą naszego życia jest zmiana. Tak jak zmienia się czas, tak samo zmienia się nasze życie.

Życie to czas. 

Czas to życie. 

Celem ludzkiego życia jest szczęście, to sens naszego życia. Kiedy człowiek jest szczęśliwy, wówczas cieszy się każdą sekundą swojego życia, emanuje nim, zarażając innych swoją radością."Nasze szczęście zależy od nas samych" Arystoteles, bo szczęście samo do Ciebie nie przyjdzie.

Instytut Rozwoju Masz w sobie MOC to zespół ludzi, którzy wspierają, uczą i pokazują innym jak "robić" swoje szczęście, jak stać się szczęśliwym człowiekiem na planecie Ziemia. Naszą misją jest wspierać drugiego człowieka w procesie poszerzania jego świadomości. Cel, który sobie wyznaczyliśmy to maksymalizacja osobistego i zawodowego potencjału człowieka. Swoje działania opieramy o takie wartości jak partnerstwo, otwartość, szczerość, miłość, wiara w drugiego człowieka.

Szczęście jest wynikową realizacji siebie i swego życia. W jaki sposób? Poprzez nieustanny rozwój. Rozwój to praca nad sobą. Człowiek, który wie czego chce dla siebie i od siebie, który zna swoją wartość, jest w stanie osiągnąć wszystko. Ograniczenia są w nas samych. Kiedy polubisz siebie, poczujesz swoją MOC.


Oferujemy Ci szeroki wachlarz warsztatów, spotkań, indywidualnych sesji coachingowych, długoterminowych programów rozwoju. 

Wszystko po to, byś miał szansę stać się najlepszą wersją siebie i wspiąć się na wyżyny swoich możliwości. 

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Nasz zespół MOCY

    
Obrazek

MAGDALENA SIERSZUŁA - coach, trener rozwoju osobistego specjalizujący się w sprzedaży i w strategii rozwoju. Pasjonatka życia. Posiada 15-letnie doświadczenie z zakresu ekonomii, sprzedaży i zarządzania. Pracuje dla różnych branż, dla małych i dużych firm. Najbardziej ceni sobie pracę z człowiekiem, który chce zmian.

Obrazek

AGNIESZKA ADAMCZAK - coach, pedagog, trener. Pomaga ludziom zajrzeć w głąb siebie, prowokuje do myślenia i daje inspirację. Szczęśliwa kobieta, spełniająca się w roli żony i mamy, Autorka portalu dzieckozwyzwaniem.pl. Współzałożycielka Stowarzyszenia maliniewidzialni.leszno.pl, wolontariusz działający na rzecz dzieci niepełnosprawnych i ich rodzin. 

Obrazek

MARTA PŁONKA - coach, z wykształcenia psycholog zarządzania z elementami coachingu, filolog polski z dziedziny komunikacji medialnej, pedagog - doradca zawodowy i personalny oraz trener. Współzałożycielka Stowarzyszenia maliniewidzialni.leszno.pl. Uczestniczka licznych szkoleń oraz warsztatów z zakresu psychologii 
motywacyjnej.

Obrazek

ANNA KOZICA - kreator ds. Public Relations w Instytut Masz w sobie MOC. Absolwentka kierunku reklama i promocja Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Aktywnie działa w organizacjach pozarządowych. Uwielbia spotkania z ludźmi. 

Obrazek

PATRYCJA NAPIERAŁA - specjalista ds. obsługi klienta, mama, żona, kobieta z głową pełną pomysłów. Zawsze uśmiechnięta, służąca pomocą naszym Klientom. 

Obrazek

MAŁGORZATA BODNAR - koordynator spraw związanych z administracją Instytutu Masz w sobie MOC, mama, żona. Radością i spokojem zaraża innych. Wprowadza bardzo dużo ciepła w naszą pracę. 

Referencje

Obrazek

Instytut Rozwoju MS Sp. z o.o. jest członkiem Polskiej Izby Firm Szkoleniowych od dnia 12 kwietnia 2017 roku. 

http://www.pifs.org.pl

Obrazek

Nr rejestracyjny certyfikatu: DEKRA/SUS/000107

DEKRA Certifiaction Sp. z o.o.Napisz do nas
Skontaktuj się

Pati

PATRYCJA NAPIERAŁA
Doradca ds. Szkoleń
+48 534 599 235
biuro@maszwsobiemoc.plNewsletter

Zapisz się i otrzymuj co miesiąc ciekawe artykuły i informacje o naszych warsztatach.Jeśli nie chcesz otrzymywać więcej naszych informacji, zgłoś proszę ten fakt na biuro@maszwsobiemoc.pl