Programy długoterminowe

Proces rozwoju osobistego i zawodowego jest długotrwały, wymaga od zainteresowanego zaangażowania i cierpliwości. Chcąc osiągnąć zamierzony cel potrzebujesz czasu i wytrwałości. Nie ma nierealnych celów, są nierealne terminy. Człowiek przecenia swoje możliwości tego, co jest w stanie osiągnąć w ciągu roku, a nie docenia tego, co jest w stanie osiągnąć na przestrzeni lat.

Nasza oferta programów długoterminowych to 4 filary. Składa się z Programu Akademia Młody Lider, Biznes na miarę XXI wieku, Projekt Rodzina oraz Program Rozwoju Osobistego "Chwyć swoją szansę". Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą. 

Udział w naszych programach jest najlepszą inwestycją w swoją przyszłość. Przyniesie Ci wysoki zwrot w krótkim czasie. Przekonaj się sam i zainwestuj w najlepiej dochodową firmę świata - w SIEBIE. 

"SUKCES to nie to, co masz, ale to, kim jesteś" Bo Bennet. To kim jesteś, wynika z tego co robisz. Chcesz być KIMŚ, to zacznij robić właściwe rzeczy. Skup się na kluczowych zadaniach i idź po to, co Twoje. 

                                                      "By odnieść sukces, musisz patrzeć daleko przed siebie" Anthony Robbins

Zdjęcie
Młody Lider
Zdjęcie
Biznes na miarę XXI wieku
Zdjęcie
Projekt Rodzina
Zdjęcie
Rozwój osobisty - "Chwyć swoją szansę"Napisz do nas
Skontaktuj się

Pati

PATRYCJA NAPIERAŁA
Doradca ds. Szkoleń
+48 534 599 235
biuro@maszwsobiemoc.plNewsletter

Zapisz się i otrzymuj co miesiąc ciekawe artykuły i informacje o naszych warsztatach.Jeśli nie chcesz otrzymywać więcej naszych informacji, zgłoś proszę ten fakt na biuro@maszwsobiemoc.pl