Rozwój osobisty - "Chwyć swoją szansę"

Obraz

Przychodząc na świat, z góry zostajesz skazany na śmierć. Twoje życie to pewnego rodzaju linia, z jednej strony początek, a z drugiej koniec. Ów linię podzielono na odcinki. Każdy odcinek to dzień Twojego życia.

Ile odcinków ma Twoje życie? Ile chciałbyś, żeby miało?

Twoje życie jest pod Twoją kontrolą. To Ty decydujesz i dokonujesz wyborów.  

Obraz
Obraz
Obraz

Które z wykonywanych przez Ciebie zajęć jest najistotniejsze i najbardziej opłacalne? Co jest Twoim najcenniejszym zasobem? Co jest dla Ciebie najważniejsze?

Każdy dzień jest Twoją szansą na nowy początek. Zobacz ile szans już przeoczyłeś?!To już za Tobą i nic z tym nie zrobisz. Spójrz zatem na te wszystkie dni, które są przed Tobą i na szanse jakie za sobą niosą. Zrób wszystko, aby nie pozwolić im odejść. "Chwyć swoją szansę" już dziś.

Postaw na SIEBIE. To jest Twoje życie, i nikt nie ma prawa Ci go odebrać. Możesz, zasługujesz, potrafisz to zrobić. DASZ RADĘ !

"Najbardziej twórczą ze wszystkich prac jest praca nad sobą, która pozwala odnajdywać urok młodości" św. Jan Paweł II

    

Rozwój osobisty jest pracą nad sobą. Praca nad sobą jest jak dyscyplina sportowa - jeśli trenujesz, to widzisz różnicę. A jeśli nie, to nic się nie zmienia. Umysł jest mięśniem i jak każdy wymaga systematycznego treningu.

Nasza oferta kierowana jest do tych, którzy chcą odnieść w życiu SUKCES. Każdy człowiek w chwili narodzenia, zostaje zaprogramowany do odniesienia sukcesu. Z czasem ów program zostaje zniekształcony lub zniszczony przez przekonania, w których został wychowany.

Zadaj sobie pytanie - To kim dzisiaj jestem, w jakim jestem miejscu jest moje czy osoby która mnie stworzyła? Jeśli Twoje, to Ci gratuluję. Jeśli NIE, to nie zwlekaj. Dzisiaj możesz dokonać zmiany. Weź życie w swoje ręce!

Jak to zrobić?

Odpowiedź znajdziesz poniżej w załączonym pliku ... otwórz, przeczytaj i zacznij działać

Szczegółowy opis programuNapisz do nas
Skontaktuj się

Pati

PATRYCJA NAPIERAŁA
Doradca ds. Szkoleń
+48 534 599 235
biuro@maszwsobiemoc.plNewsletter

Zapisz się i otrzymuj co miesiąc ciekawe artykuły i informacje o naszych warsztatach.Jeśli nie chcesz otrzymywać więcej naszych informacji, zgłoś proszę ten fakt na biuro@maszwsobiemoc.pl