Oferta dla biznesu

Świat zmienia się w oszałamiającym tempie. Stawia coraz to nowe wyzwania, zmieniając poziomy trudności.

Czy w takim samym tempie zmienia się firma, jej styl zarządzania, wizja i cele?

Tak, jak zmienia się świat, tak powinna zmieniać się firma.

Tradycyjne metody zarządzania to za mało. Dzisiaj wygrywają Ci, którzy potrafią zdobyć serca i umysły swoich pracowników, klientów, otaczając się ludźmi, którzy są dobrymi liderami.

Skuteczne zarządzanie firmami zależy przede wszystkim od umiejętności miękkich takich jak efektywna komunikacja, zarządzanie sobą w czasie, uważność, koncentracja, praca z własnymi przekonaniami i oddziaływanie na postawy, inteligencja emocjonalna, inteligencja społeczna i biznesowa.

Dzisiaj liderów się tworzy, ucząc i doskonaląc zdolności inspirowania, wpływania i podejmowania decyzji w zespole. Lider to człowiek przyszłości, który łączy siłę z wrażliwością. Każda umiejętność to poziom operacyjny, którą można sobie przyswoić.  

Rusz z miejsca i spraw, by Twoja firma realizowała zaplanowane cele biznesowe. Jesteśmy ekspertem w swojej dziedzinie i staniemy się Twoim partnerem w zmianach.

Obrazek

ROZWÓJ

Obrazek

ZARZĄDZANIE

Obrazek

SPRZEDAŻ

         

Obrazek

Strategia Rozwoju firmy

Obrazek

Biznes na miarę XXI wiekuNapisz do nas
Skontaktuj się

Pati

PATRYCJA NAPIERAŁA
Doradca ds. Szkoleń
+48 534 599 235
biuro@maszwsobiemoc.plNewsletter

Zapisz się i otrzymuj co miesiąc ciekawe artykuły i informacje o naszych warsztatach.Jeśli nie chcesz otrzymywać więcej naszych informacji, zgłoś proszę ten fakt na biuro@maszwsobiemoc.pl